7 smrtelných hříchů při sjednávání pojištění a soutěž o iPhone 15

Pojistných produktů je na trhu obrovské množství a hledat rozdíly je detektivní práce. Proto vznikla Pojišťovací akademie KFP a EUCS. Jde o ucelený vzdělávací program, který v 8 tematických blocích poradcům představí všechny oblasti pojištění pro běžné klienty a cílem je z účastníků akademie udělat odborníky na nejčastější potřeby klientů.

Hlavním tvůrcem je Dušan Šídlo, analytik EUCS a expert na oblast pojištění, kterého doplňuje zkušený Petr Syrový a Petr Pavlásek z KFP

Kurz je online, takže vše sledujete z pohodlí domova nebo kanceláře a je pořádán živě. Lze se tak ptát i na konkrétní věci a diskutovat, ale pokud nějakou část nestihnete, je vždy připraven záznam a všechny podklady ve speciální členské sekci, kde vám budou k dispozici i po skončení kurzu.

Pro čtenáře blogu BT máme speciální slevový kód. Stačí při objednávce zadat „BT“ a ušetříte 5 000 Kč bez DPH na celém kurzu. 

1 hodina špičkového vzdělávání vás tak stojí 350 Kč a k tomu je připravena řada bonusů v ceně kurzu. Více se dozvíte na stránkách Pojišťovací akademie.

Video seriál zdarma

Pokud se chcete podívat, o čem Pojišťovací akademie bude, tak je připraven zdarma video seriál. Jednotlivé oblasti pojištění Dušan a Petrové více analyzují a rozpracovávají ve videích, která jsou všem dostupná ZDE.

Jaké jsou poradenské hříchy? Co ty vaše?

Pozvat vás chceme na webinář zdarma, který pořádá KFP a EUCS pod názvem 7 smrtelných hříchů při sjednávání pojištění.

Postupně na webináři představí 7 pojišťovacích hříchů, kterým je potřeba se vyhnout. Řeč bude i o tom, jak hřeší pojišťovny

Petr Pavlásek prozradí svou zkušenost, přivítáme i speciálního hosta, který nasdílí svou zkušenost s likvidací velké pojistné škody a na část prohřešků si posvítíme s Lukášem Kaplanem z EUCS, který zná pojistné hříchy velmi z blízka a nejen ty poradenské, ale i hříchy pojišťoven.

Webinář je zdarma. Proběhne 3. 10. 2023 od 19:00 a v rámci webináře můžete vyhrát i nový iPhone 15.

Veškeré podrobnosti najdete ZDE.